Про програму

Як працює програма

Програма схуднення, яка несе індивідуальний підхід до кожного

Здорове харчування без голодування і виснажливих дієт

Кожного дня не забувай тренуватися адже від цього буде залежати твій результат

Закріплення досягнутого результату

Правила програми

Перед початком обов'язково ознайомся з правилами програми!

  • 1. Програма для всіх учасників триває 4 тижнів. Нова команда стартує щотижня в понеділок. Якщо програма оплачена до неділі 23:55, то твій старт найближчого понеділка.
  • 2. Програму не можна призупинити або заморозити. Якщо з якихось причин тренуватися неможливо, продовжуй дотримуватися раціону харчування, і це 100% дасть свій результат.
  • 3. В особистому кабінеті веди свій особистий контроль: відзначай кожен тренувальний день, СУВОРО виконуй рекомендації по харчуванню, щонеділі зважуйся і звітуй про результати!
  • 4. Перейти на наступний рівень ти зможеш тільки після нашого рішення, яке буде залежати від: скинутих кілограмів, зменшення об’ємів в сантиметрах, фото "до" і "після"
  • 5. У тебе буде 4 рівня, кожен рівень триває 1 тиждень. І тільки одна спроба пройти весь курс до кінця! Якщо ти проходиш 1-й або 2-й рівень повторно, то 3-й і 4-й рівень зможеш пройти тільки після додаткової оплати. Ми за дисципліну, тому що тільки це дає результат!
  • 6. Програма GetSkinny призначена для жінок та чоловіків. Перед початком програми проконсультуйся з лікарем! GetSkinny - це фітнес програма для схуднення, яка включає силові тренування різної інтенсивності, кардіо навантаження і вправи на гнучкість. При будь-яких протипоказаннях до занять фізичними навантаженнями (проблеми з серцево-судинною системою, дихальної, опорно-руховим апаратом, гінекологією, вагітність) - звернися до лікаря і отримай дозвіл. Будь уважним до свого здоров'я!

Вартість програми 499 UAH 299 UAH