Статті

Як швидко схуднути на 10 кг в домашніх умовах?

Як швидко схуднути на 10 кг в домашніх умовах?

Як швидко схуднути на 10 кг в домашніх умовах?

Жінки в сучасному світі прагнуть до ідеальної фігури. Часом для досягнення заповітної цифри на вагах, дівчата готові пожертвувати багатьом. Найбільш ефективні методики схуднення засновані на правильному харчуванні, тому вага при такому підході йде повільно, але безповоротно. У житті бувають ситуації, коли терміново необхідно схуднути на 5-10 кілограм. Наприклад, перед поїздкою на море, майбутнім весіллям або випускним вечором. Для таких випадків є екстрені методи схуднення. Розглянемо рекомендації, як швидко схуднути на 10 кг.

ЯК ШВИДКО СХУДНУТИ ЗА ТИЖДЕНЬ НА 10 КГ?

Схуднути за тиждень на 10 кг - це не просто. Навіть при точному дотриманні строгої дієти вага йде у різних людей по-своєму, і це залежить від особливостей організму. Одна людина в результаті дієти втратить 10 кг, а інший - 3-5 кг. Перед вибором системи схуднення варто врахувати, що жорсткі, швидкі системи схуднення можуть негативно вплинути на здоров'я людей з хронічними захворюваннями.

Ідеальний варіант для охочих схуднути - порадитися з дієтологом чи лікарем перед початком дієти. Якщо ви все ж зважилися на схуднення за тиждень, то вам доведеться слідувати однією з методик для швидкого скидання зайвих кілограмів. Високі результати таких систем схуднення засновані на 3 головних складових: особливий режим харчування, щоденні тренування, вживання білкової і низьковуглеводній їжі.

 

ЗМІНИТИ РЕЖИМ ХАРЧУВАННЯ

Для швидкого схуднення необхідно дотримуватися дробової системи живлення. Всі 7 днів доведеться дотримуватися особливий режим харчування. Головне правило - їсти протягом дня невеликими порціями. Дуже важливо, щоб у вас не виникало відчуття голоду. Якщо організм починає відчувати, обмін речовин сповільнюється. Організм починає економити енергію і процес схуднення сповільнюється. А 5-6 разове харчування дрібними порціями прискорює обмінні процеси в організмі. Меню швидкої дієти повинно містити низьковуглеводні продукти.

 

ВЖИВАТИ БІЛКОВУ ЇЖУ

Швидкі дієти засновані на раціоні харчування, в якому відсутні вуглеводи. А меню на тиждень включає в себе білкові продукти: нежирне м'ясо, риба, сир, яйця, молочні продукти. Недолік вуглеводного «палива» змушує організм вишукувати енергію, що знаходиться в жирових відкладень. Це призводить до того, що спалюється зайва жирова тканина.

ДОТРИМУВАТИСЯ ТРЕНУВАНЬ

Для швидкого схуднення треба включати в щоденний розпорядок дня фізичні вправи. Це допоможе створити в організмі дефіцит калорій, який буде сприяти ефективному позбавленню від зайвих кілограмів. Фізичні навантаження підвищують швидкість обмінних процесів в організмі, що дозволяє швидко прибрати зайві жирові відкладення. Тренування під час дієти допомагають зберегти пружність і еластичність шкіри при сильної втрати ваги.