Статті

Життя після проекту “Зважені та щасливі”: Володимир Однорог тепер допомагає іншим.

Життя після проекту “Зважені та щасливі”: Володимир Однорог тепер допомагає іншим.

Закінчення проекту для Володимира Однорога – це був переломний період, він схуд на 50 кг, набрався досвіду і вирішив допомагати людям. 

“Проект – це був фундамент, я багато чого навчився, потім почав їздити на різні семінари, щоб вдосконалюватися. Ця боротьба мене дуже змінила, всі мої комплекси просто зникли і я успішно почав розвивати фітнес у Коломиї”, – упевнено каже 27-річний Володимир. 

 

Перший період був важким для Володимира, ніхто не контролював твоє харчування, і плюс усім потрібно було пояснювати, що ти змінився і вже не їси смажене, жирне, солодке. 

Незважаючи на усі труднощі, він активно розпочав кар’єру фітнес-тренера. Сьогодні вже має 2 спортивні зали, що знаходяться на вулиці Майданського, 12. Нещодавно там розпочали тренування з CROSSFIT, вже тренуються три повноцінні групи. 

Працювати доводилося навіть з дітками, які у 10 років важать по 70 – 80 кг. Це особливо важко, бо діти у школі мають безліч спокус: чіпси, фастфуди і т. д. Однією з таких дівчаток, яка важила 136 кг, Володимир дуже гордиться – вона скинула за півроку приблизно 70 кг. Проте чоловік каже, що працювати з дітками дуже важко. 

Зараз Володимир працює над створенням ONLINE програми зі схуднення “Get skinny”, худнути можна буде, не виходячи з дому.